Logo
Potřebujte poradit?
(Po-Pá, 9-17 hod.)
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 100 Kč a máte dopravu ZDARMA
Naše sociální sítě

             

  1. Úvod
  2. Naše značka
Naše značka Laya


Jsme rodiná firma zabývající se ruční výrobou šperků z minerálních kamenů. Víme, že minerálních šperků je na trhu mnoho a právě proto se snažíme v tomto odvětví vyniknout a odlišit svým jemným a elegantním zpracováním výrobků, do posledního detailu. A také individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. Zároveň Laya za pomoci našich zákazníků, podporuje nadaci.

LAYA, je dokonalým symbolem toho, jak skloubit přírodu a módu.

A právě díky tomu, je naše značka určena především těm, kteří mají rádi přírodní materiály, handmade výrobky a zároveň pro milovníky módy.

Jak to začalo? A proč název Laya?

Já a můj přítel, jsme vždy měli slabost pro přírodní produkty, věci s přidanou hodnotou a rádi popustíme uzdu své fantazii a především kreativitě. Vždy jsme chtěli vybudovat něco vlastního, něco, co lidem pomůže a zároveň je bude těšit. Nápad vyrábět zakázkové minerální náramky přišel nečekaně, ale okamžitě jsme věděli, že je to pro nás to pravé. Nejdříve jsme začali vyrábět v malém množství pouze pro přátele a jejich známé. Postupem času jsme zjistily, že máme velké ambice a chuť, neustále posouvat naše limity a dále se rozvíjet. A s tím přišlo i následné budování značky. Vymyslet název pro nás byla hračka. Právě v tomto období jsme čekali nový přírůstek do rodiny a volba byla jasná. Název naší značky, jsme odvodily od jména naší nově narozené dcery.

 

Hledali jsme přidanou hodnotu.

Jednou z nejdůležitějších priorit pro nás je, aby náš produkt měl nějakou přidanou hodnotu. Když jsme přemýšleli nad tím, jakou přidanou hodnotu budou mít naše produkty, ani v tomto případě jsme se nemusli dlouho rozmýšlet. Byli jsme rádi, že máme zdravou a krásnou dceru. Proto jsme se rozhodli pomoci těm, kdo takové štěstí neměli a vybrali jsme nadaci, která pomáhá nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem. A právě jim, věnujeme určitou část výdělku z každého prodaného náramku, se značkou Laya.

 

Naše hodnoty.

Zakládáme si na ryze české ruční výrobě z přírodních materiálů. Dbáme na to, aby naše náramky a jiné produkty, měli tu nejvyšší možnou kvalitu zpracování. Snažíme se poskytnout tu nejlepší možnou kvalitu zákaznické péče, vyjít vstříc individuálně každému zákazníkovi. A samozřejmě pomáhat těm, kteří to nejvíce potřebují. A to jsme my, my všichni. Naše náramky léčí naše tělo, duši a pomáhají dětem z nadace.

 

Prohlédněte si náš obchod, buďte součástí a budujme tuto značku společně 🤝.

Čtěte na našem blogu

Laya podporuje nadaci Život dětem
06.05.2021
Laya podporuje nadaci Život dětem
Značka Laya se stala partnerem nadace Život dětem o.p.s. číst celé
Minerály a znamení zvěrokruhu
13.04.2021
Minerály a znamení zvěrokruhu
Zjistěte jaké minerály se hodí právě k Vašemu znamení zvěrokruhu. číst celé
Účinky svíček z včelího vosku
13.04.2021
Účinky svíček z včelího vosku
Povíme Vám, proč je dobré začít používat svíčky z včelího vosku a jaké jsou jeho blahodárné účinky. číst celé
Chcete více informací o minerálech?
Můžete se kdykoli odhlásit.

Copyright © 2021 Layli.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Layli.cz na Firmy.cz